Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek öğrenci yurdu arayan öğrencilerin ve İstanbul’a okumaya gelen talebelerin yıllardır uğrak noktası ve İstanbul’daki evi Feriköy Öğrenci Yurdu’dur. 30 seneyi aşkın süredir hizmet veren yurdumuz bu kadar uzun zamana rağmen her zaman yenilikçi bir politika izlemiş ve çağın gerisinde kalmamıştır. Hızlı internet altyapısı, öğrenci dostu profili ve sürekli gelişen ekibiyle Feriköy Öğrenci Yurdu her zaman siz öğrencilerimize maksimum fayda ve minimum fiyat anlayışıyla hizmet sunmaya devam edecektir.

Belirli kriterleri yerine getirmiş olan yurdumuz sizlere güvenli bir yuva sunmaktadır. Ailelerin rahatlıkla güvenerek çocuklarını teslim ettiği; öğrencilerin ise yine aynı şekilde güven içerisinde yaşadığı Feriköy Öğrenci Yurdu her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Binlerce mezunu ve eski misafiri; binlerce mensubuyla büyük bir aile olan öğrenci yurdu kategorisinde büyük başarılara imza atmış kuruluşumuzu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Gerek okullara yakınlığı, gerekse 7/24 güvenlik sağlaması ve öğrenciler için en önemli kriterlerden lezzetli yemekleriyle Feriköy Öğrenci Yurdu 30 yıldır İstanbul’daki eviniz!

Feriköy Öğrenci Yurdu

Feriköy Öğrenci Yurdu, Erkek öğrenci yurdu kategorisinde İstanbul’un kalite bakımından ve memnuniyet bakımından en önde gelen yurtlarındandır. Bir yurdu en iyi değerlendirmek onun eski mensuplarıyla istişarede bulunmakla olur. Bizi eski misafirlerimize danışarak tercih etmelisiniz. Öğrenci dostu profilimizle her zaman öğrencimizin yanında ve arkasındayız.

Kültürel Konferanslar

Kültürel konferanslar, mesleki seminerler gibi aktiviteler sayesinde siz öğrencilerimize keyifli ve verimli vakit geçirmenin kapılarını açıyoruz. Ayrıca dil dersleri, bilgisayar dersleri, meslek büyüklerinden toplantılar gibi büyk avantajlarla öğrencimizin sosyal ve kültürel yönden gelişmesine maksimum katkıyı sağlıyoruz. Öğrencilerimiz yapmış olduğumuz konferanslarda büyük verimler aldıklarını ifade etmektedir.

Öğrenci Yorumları

A.K: 1 yıl başka bir yurtta, 3 yıl Feriköy Öğrenci Yurdunda ikamet ettim. O 1 yılımın kayıp olduğunu düşünüyorum. Bu yurt hayatımın akışını değiştirdi diyebilirim. Özellikle mesleki ilerleyişime yaptığı katkı göz ardı edilemez derecede büyük. Güvenilir sıcak bir aile ortamında üniversite eğitimi almak isteyen siz kardeşlerime bu yurdu ısrarla tavsiye ederim. Bu büyük ailenin siz de bir parçası olmalısınız.

Sosyal Medyada Takip Edin:
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir